• Facebook
  • Instagram - Grey Koło

Maqsimum dla edukacji.

Chcesz, aby w Twojej szkole dzieci uczyły się z chęcią i zaangażowaniem, zarządzanie było proste i efektywne, a nauczanie skuteczne jak nigdy wcześniej? Wyrusz z nami w podróż, podczas której przekonasz się, jak najnowocześniejsze technologie od Apple mogą odmienić Twoją szkołę. Uczniowie będą zachwyceni, kiedy będą zdobywać wiedzę w nowoczesnej klasie multimedialnej z komputerami, tabletami, adapterem Apple TV i bezprzewodową siecią. Dzięki intuicyjnej technologii nauczyciel łatwo przyciągnie uwagę uczniów i wszyscy, również osoby z niepełnosprawnością, będą równie zaangażowani podczas lekcji.
 

Maqsimum od 20 lat towarzyszy szkołom, nauczycielom i uczniom w edukacyjnej przygodzie. Przez ten czas wypracowaliśmy rozwiązania, które nauczanie czynią skuteczne i atrakcyjne, a uczniom i studentom dostarczają dużo radości. Pracowaliśmy dla szkół podstawowych, liceów, uczelni, ale również przedszkoli i szkół językowych. Wiele instytucji nie tylko zaopatrzyliśmy w sprzęt, ale również wdrożyliśmy go w proces nauczania.

 

Nasze rozwiązania od projektu po wsparcie:

lekcja z ipadem.jpg

1. Planowanie

studenci na plazy.jpg

2. Wdrożenie

studenci z ipadami.jpg

3. Ciągły rozwój

High_School_iPad_teacher_student.jpg

4. Nieprzerwane wsparcie

Kup taniej. Naucz się więcej!

Jeśli jesteś nauczycielem, pracownikiem naukowym, bądź wykładowcą instytucji edukacyjnej, przez cały rok możesz skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na komputery Mac.

Podczas trwania akcji promocyjnej Back to School*, uczniowie powyżej 18 roku życia, studenci i nauczyciele mogą uzyskać specjalne ceny na zakup komputera i akcesoriów Apple, a także atrakcyjne ceny zakupu iPada.

 

*po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego salonu