top of page

Maqsimum dla edukacji.

Chcesz, aby w Twojej szkole dzieci uczyły się z chęcią i zaangażowaniem, zarządzanie było proste i efektywne, a nauczanie skuteczne jak nigdy wcześniej? Wyrusz z nami w podróż, podczas której przekonasz się, jak najnowocześniejsze technologie od Apple mogą odmienić Twoją szkołę. Uczniowie będą zachwyceni, kiedy będą zdobywać wiedzę w nowoczesnej klasie multimedialnej z komputerami, tabletami, adapterem Apple TV i bezprzewodową siecią. Dzięki intuicyjnej technologii nauczyciel łatwo przyciągnie uwagę uczniów i wszyscy, również osoby z niepełnosprawnością, będą równie zaangażowani podczas lekcji.
 

Maqsimum od 20 lat towarzyszy szkołom, nauczycielom i uczniom w edukacyjnej przygodzie. Przez ten czas wypracowaliśmy rozwiązania, które nauczanie czynią skuteczne i atrakcyjne, a uczniom i studentom dostarczają dużo radości. Pracowaliśmy dla szkół podstawowych, liceów, uczelni, ale również przedszkoli i szkół językowych. Wiele instytucji nie tylko zaopatrzyliśmy w sprzęt, ale również wdrożyliśmy go w proces nauczania.

DLA EDUKACJI: Info

Nasze rozwiązania od projektu po wsparcie:

lekcja z ipadem.jpg

1. Planowanie

download-17.png

1. Planowanie

Pracujemy razem z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i wypracować optymalny model wdrożenia. Zaproponujemy oprogramowanie, które będzie wspierało procesy edukacyjne w Twojej szkole na każdym pożądanym etapie nauczania.

Finansowanie
Mamy w zanadrzu kilka propozycji sfinansowania zakupu wybranej konfiguracji i usług.

 

Audyt infrastruktury
Sprawdzimy, czy Twoje zasoby wystarczą do obsługi nowych urządzeń.

 

Projekt infrastruktury
W razie potrzeby zaprojektujemy nową sieć wifi i stworzymy plan czasowy wdrożenia nowej technologii w Twojej szkole.

 

Lekcje pokazowe
Zorganizujemy lekcję z wykorzystaniem technologii w Twojej szkole, abyś miał pewność, jak szybko dzieci i nauczyciele pokochają nowe narzędzia do nauki.

 

Dostępność
Proponujemy rozwiązania dla osób niepełnosprawnych, dzięki którym technologia ułatwia naukę.

studenci na plazy.jpg

2. Wdrożenie

download-14.png

2. Wdrożenie

Instalacja
Zainstalujemy i uruchomimy pojemną i bezpieczną sieć wifi oraz wszystkie niezbędne do działania elementy.

 

Zarządzanie urządzeniami
Zainstalujemy i wdrożymy system do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) tak, abyś miał nad nimi pełną kontrolę.

Automatyczna konfiguracja
Włączymy system automatycznego konfigurowania tabletów, aby każdy uczeń posiadał potrzebne i bezpieczne zasoby.

Aplikacja Klasa
Pomożemy w uruchomieniu oprogramowania do zarządzania klasami i wspomagającego prowadzenie lekcji.

iBooks Author, iTunesU, Keynote…
Programy, których nazwy dzisiaj mogą wydawać się obce, jutro staną się potężnymi narzędziami do tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i ich publikowania.

studenci z ipadami.jpg

3. Ciągły rozwój

download-15.png

3. Ciągły rozwój

Prowadzimy szkolenia dla nauczycieli i kadry technicznej w zakresie jak najlepszego wykorzystania dostarczonych zasobów oraz zapewnimy wsparcie techniczne.

 

Autoryzowany Serwis Apple
Naprawiamy wszystkie kwalifikowane do naprawy urządzenia Apple zarówno na gwarancji jak i po jej upływie.

 

Programowanie w SWIFT
Swift to szybki, potężny i otwarty język programowania, który pozwala każdemu, bez wysiłku, tworzyć wspaniałe aplikacje.

Wsparcie techniczne
Jesteśmy również po to, aby można się było znaleźć wsparcie w razie zaistnienia problemów.

Autoryzowany Serwis Apple
Naprawiamy wszystkie kwalifikowane do naprawy urządzenia Apple zarówno na gwarancji jak i po jej upływie.

Program ADE
Wykwalifikowani nauczyciele posiadający praktyczną wiedzę we wdrożeniu nowoczesnych technologii w środowisku edukacyjnym.

High_School_iPad_teacher_student.jpg

4. Nieprzerwane wsparcie

download-16.png

4. Nieprzerwane wsparcie

Nigdy nie zostawiamy Was samych. Wdrożymy system w Waszej szkole, certyfikowani trenerzy przeprowadzą szkolenia. Pokażemy, jak wykorzystać aplikacje do prowadzenia zajęć z uczniami na różnym poziomie zaawansowania. Powiemy, jak uzyskać pomoc w finansowaniu zakupu sprzętu.

 

Wspieranie nauczycieli w ich pasji jest naszym głównym zadaniem. W multimedialnej klasie Apple mogą oni korzystać z bezpłatnych programów do tworzenia pięknych prezentacji i wykresów, własnych multimedialnych podręczników, filmów i nagrań audio. Oczywiście, dostępne są również gotowe, atrakcyjne materiały. Nauczyciel ma pełną kontrolę - program Klasa pozwoli na bieżąco sprawdzać oraz poprawiać działania uczniów na iPadach i komputerach.

 

Wspólnie dajmy nauczycielom nowe narzędzia i możliwości, a dzieciom nieograniczone szanse rozwoju. Możliwości, jakie dają rozwiązania Apple dla edukacji prezentujemy na lekcjach pokazowych.

Maqsimum oferuje szkolenia pozwalające na pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu. Szkolenia te wykraczają poza zakres obsługi programów i poszerzają wiedzę na temat sztuki tworzenia sugestywnych prezentacji czy kreowania poprawnie opracowanych dokumentów.

Kup taniej. Naucz się więcej!

Jeśli jesteś nauczycielem, pracownikiem naukowym, bądź wykładowcą instytucji edukacyjnej, przez cały rok możesz skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na komputery Mac.

Podczas trwania akcji promocyjnej Back to School*, uczniowie powyżej 18 roku życia, studenci i nauczyciele mogą uzyskać specjalne ceny na zakup komputera i akcesoriów Apple, a także atrakcyjne ceny zakupu iPada.

 

*po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego salonu

 

 

bottom of page