• Facebook
  • Instagram - Grey Koło
Image by Drew Beamer

HansaWorld ERP - jedyny taki standard na rynku.

Zintegrowany, wielomodułowy system zarządzania.

 

Zarządzaj kontaktami, ofertami, sprzedażą i zakupami, magazynem i rozrachunkami, produkcją i kontraktami. Nie zaniedbasz żadnego Klienta. Niezależnie od branży. W pełnej lub uproszczonej księgowości.

Skalowalny.

Może dzisiaj jesteś w firmie sam. Jutro zatrudnisz kogoś. Za kilka lat otworzysz kolejny oddział. Nie ma znaczenia, jak dużym

zarządzasz przedsiębiorstwem. I dzisiaj i jutro możesz wykorzystywać to samo oprogramowanie - Standard ERP. 

Wieloplatformowy.

 

Używasz komputerów Apple. Twoja księgowa PC z Windows. Mobilny handlowiec iPada. Serwisant smartfona z Androidem. To bez znaczenia. Wszyscy spotkacie się w jedym miejscu - w Standard ERP.

Kompletny.

 

Dostarczamy rozwiązanie niewymagające zakupu dodatkowego systemu bazy danych. Nie masz więc ekstra kosztów.

Wielojęzyczny.

 

Firma jest w Polsce, więc pracujemy po polsku, wg polskich przepisów i generujemy polskie dokumenty. Twój obcojęzyczny wspólnik chce pracować w swoim języku - nie ma sprawy. Twoje zagraniczne oddziały zatrudniają lokalnych specjalistów - też będą zadowoleni. Planujesz ekspansję na Chiny? Też mamy dla Ciebie odpowiedni interfejs...

Dostępny on-line.

 

Baza danych może być na Twoim serwerze w Twojej firmie. Ale możesz też powierzyć dane chmurze. Zadbamy o ich bezpieczeństwo. Każdy użytkownik zaloguje się skądkolwiek. Wystarczy dostęp do internetu.

HansaWorld została nominowana do nagrody The Cloud Awards w kategorii najlepszego rozwiązania automatyki w chmurze. Rynek usług zlokalizowanych w chmurze gwałtownie się rozwija. Program nagradzania finalistów w zakresie rozwiązań tego typu trwa od siedmiu lat.

Elastyczny.

 

Jeżeli masz specjalne życzenia i potrzeby, możemy dla Ciebie wykonać modyfikacje oprogramowania, zintegrować z innym systemem lub nawet swtorzyć cały nowy moduł. Standard ERP to system otwarty na Twoje indywidualne potrzeby.

Wynajmujesz tylko to, co Ci jest potrzebne.

 

Systemu Standard ERP nie kupujesz. Nie musisz przewidywać, co Ci będzie potrzebne jutro. Możesz uruchomić dzisiaj potrzebną Ci konfigurację i wnieść opłatę subsykrypcyjną tylko za to, czego używasz. Kiedy wzrosną Twoje potrzeby - dodasz użytkowników i dodatkowe moduły.