top of page

Nowość: MacBook Air M2 w rozmiarze 15 cali - także na naszej wystawie!


"Imponująco duży. Zdumiewająco smukły." - tymi słowami Apple opisuje nową, powiększoną wersję MacBooka Air zaprezentowanego podczas konferencji WWDC23 5 czerwca.

Jest to najsmuklejszy 15-calowy laptop na świecie - jego wysokość mierzy niewiele ponad jeden centymetr.
Pierwsze wrażeniaPo wyjęciu z pudełka laptop zwraca uwagę niską wagą i smukłością obudowy - odróżnia się on tym samym od modeli MacBook Pro 14 i 16 cali. Po otwarciu pokrywy na pierwszym planie ukazuje się pełnowymiarowy wyświetlacz Liquid Retina, który przyciąga oko mnogością kolorów i wyrazistością tekstu. Dzięki konstrukcji bez wentylatorów komputer pracuje bezszelestnie.


MacBook Air M2 15' został stworzony, by łączyć ultraporęczność z superwydajnością.

MacBook w środku mieści wydajny chip M2 znany już z modelu 13 cali, który zapewnia do 18 godzin oglądania filmów oraz do 15 godzin przeglądania internetu. Dzięki wydajnej baterii praca przez cały dzień jest więc możliwa bez użycia zasilacza.

Dla osób poszukujących ultraporęcznego, a zarazem superwydajnego rozwiązania z dużym ekranem jest to więc strzał w dziesiątkę.


Nowy MacBook Air z procesorem M2 w rozmiarze 15 cali dostępny jest w czterech kolorach: północ, księżycowa poświata, gwiezdna szarość oraz srebrny, a jego cena zaczyna się od 7299 zł.


Zapraszamy do przetestowania najsmuklejszego 15-calowego laptopa w Maqsimum!


11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page