top of page
Gradient Strip

Wymiana wyświetlacza iPhone

Image by Agê Barros

Zbity ekran, niesprawny dotyk, rozlany wyświetlacz… Komu się to nie przydarzyło chociaż raz? Dziś telefon to nie tylko narzędzie do wykonywania połączeń, to także obecność w social mediach, obsługa kalendarza, maili, robienie zdjęć i wiele innych czynności prywatnych i służbowych. Dlatego też tak ważny jest sprawny smartfon, z którego można korzystać w pełni komfortowo.

Jeżeli potrzebujesz sprawnie wymienić wyświetlacz w swoim iPhonie to zapraszamy do naszego serwisu w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim.

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wielu użytkowników iPhone zwleka z wymianą wyświetlacza, ponieważ nie chce oddawać swojego urządzenia na wiele dni do serwisu. Nie jest to dobra praktyka - przez uszkodzoną szybkę do wnętrza telefonu mogą dostać się zanieczyszczenia, jak kurz i brud. Będzie miało to wpływ na jego działanie, o wiele bardziej negatywne niż nieestetyczny wygląd - może skończyć się naprawdę poważną usterką.

Od tego i wielu innych problemów z iPhonem jesteśmy my - Autoryzowany Serwis Apple. Doświadczeni specjaliści w naszym serwisie do napraw używają wyłącznie najwyższej klasy komponentów. Urządzenie można przynieść do nas osobiście - do siedziby w Szczecinie lub Gorzowie - bądź też wysłać przesyłką kurierską. Działamy szybko i sprawnie, co zdecydowanie skraca czas pobytu urządzeń w naprawie. 

W szybkim czasie realizujemy profesjonalną wymianę wyświetlacza iPhone w przypadku zbitej szybki, niesprawnego dotyku, rozlanego wyświetlacza, pionowych pasów, plam i wielu innych usterek we wszystkich modelach. Oryginalne wyświetlacze dostępne są wyłącznie u Autoryzowanych Dostawców Usług Serwisowych Apple i dzięki temu możemy zagwarantować oryginalność używanych części.

Naprawa wyświetlacza iPhone

Jako Autoryzowany Serwis Apple doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak często wyświetlacze ulegają uszkodzeniom, czy to w wyniku upadku telefonu, zalania czy innego wypadku. Dlatego też na tę usługę oferujemy najatrakcyjniejsze ceny na rynku, dodatkowo naprawione elementy obejmując gwarancją. Nie musisz się martwić długim czasem wykonywania naprawy - działamy sprawnie i na bieżąco realizujemy wszystkie zlecenia. W odróżnieniu od nieautoryzowanych serwisów, posiadamy oryginalne części zamienne prosto od producenta oraz wieloletnie doświadczenie w naprawach urządzeń marki Apple, w tym wszystkich modeli iPhone. 

 

Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie, mailowo, telefonicznie lub osobiście w jednym z naszych punktów: w Szczecinie przy al. Jana Pawła II lub w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. W. Sikorskiego. Wówczas określimy szczegóły naprawy, czas jej trwania i dokładną cenę usługi. Dla osób spoza tych miast istnieje możliwość wysłania do nas urządzenia przesyłką kurierską, wtedy odeślemy naprawionego iPhone tym samym sposobem - dostaniesz swoje urządzenie wprost do domu lub biura. Dzięki temu szybko otrzymasz swojego smartfona, naprawionego i zabezpieczonego przed kolejnymi usterkami. 

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 i 6 Plus

Naprawiamy wyświetlacze w iPhone od modelu 6 wzwyż. Zaprezentowane w 2014 roku iPhone 6 i iPhone 6 Plus występują w trzech kolorach: szarym, złotym i srebrnym. Pierwszy z nich posiada wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1334 x 750 pikseli. Drugi zaś o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6s i 6s Plus

Rok później poznaliśmy dziewiątą generację smartfonów Apple. iPhone 6s i iPhone 6s Plus posiadają analogiczne wyświetlacze jak ich poprzednicy. Została dodana natomiast funkcja 3D Touch, dzięki której urządzenie potrafi rozpoznać siłę nacisku na ekran. 

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

W 2016 roku Apple wypuścił nowego smartfona - iPhone SE, czyli Special Edition. Wyglądał tak, jak iPhone 5s, przy czym zastosowane w nim podzespoły były takie same, jak w modelu 6s. Również wyświetlacz odziedziczył po wersji 5s - przekątna 4 cale, rozdzielczość 1136 x 640 pikseli.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 i 7 Plus

Pół roku po iPhone SE, na konferencji Apple zostały zaprezentowane dwa kolejne modele urządzenia. iPhone 7 z wyświetlaczem 4,7 cala i rozdzielczości 1334 x 750 pikseli oraz iPhone 7 Plus z 5,5 calowym ekranem i rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Oba z powłoką oleofobową, która jest odporna na odciski palców, a także z pikselami dual - domain, które zapewniają widoczność pod szerszym kątem.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 i 8 Plus

Jesienią 2017 roku swoją premierę miały iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Oprócz różnicy w wielkości wyświetlaczy (iPhone 8 - 4,7 cala i rozdzielczość 1334 x 1750 pikseli, iPhone 8 Plus - 5,5 cala, 1920 x 1080 pikseli) łączy je maksymalna jasność 625 nitów, szeroka gama kolorów (P3), 3D Touch, powłoka oleofobowa, display zoom oraz True Tone.

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Wraz z iPhonem 8 i 8 Plus został zaprezentowany iPhone X. Swoją nazwę wziął od 10 rocznicy powstania smartfona Apple. Oprócz zmodyfikowanego wyglądu, dostał nowe funkcje, a także ekran w technologii OLED o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. 

Wymiana wyświetlacza iPhone XR, iPhone XS i XS Max

Zastępcy iPhone X pojawili się na rynku w 2018 roku. iPhone XR w przeciwieństwie do poprzednika nie posiada ekranu OLED - zamiast niego występuje Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 1792 x 828. iPhone XS z kolei został wyposażony w wyświetlacz OLED, jednak nieco mniejszy - o przekątnej 5,8 cala i 2436 x 1125 pikseli. iPhone XS Max jako smartfon z wysokiej półki wyróżnia się 6,46 calowym ekranem OLED o rozdzielczości 2688 x 1242 piksele.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max

iPhone 11 zaprezentowany został w 2019 roku. Zamontowano w nim wyświetlacz LCD Multi - Touch o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 1792 x 828 pikseli, wraz z kontrastem 1400:1. Premiera iPhone 11 Pro miała miejsce w tym samym czasie i został on przedstawiony jako nowy flagowy model firmy Apple. Wyróżnia się spośród poprzednich modeli ekranem OLED Multi - Touch o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli, z dwa razy wyższym kontrastem 2000000:1 i Haptic Touch zamiast 3D Touch. Ma także wyższą jasność wyświetlacza - maksymalnie 800 nitów zamiast dotychczasowych 625. iPhone 11 Pro Max ma jeszcze większy ekran - przekątna wyświetlacza wynosi 6,5 cala przy rozdzielczości 2688 x 1242 piksele.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 mini, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max

W 2020 roku Apple przedstawiło aż cztery wersje najnowszej generacji swojego smartfona. Pierwszą jest iPhone 12 mini z wyświetlaczem Super Retina XDR OLED o przekątnej 5,4 cala i rozdzielczością 2340 x 1080 pikseli. Kolejne iPhone 12 i iPhone 12 Pro, w których zostały zamontowane takie same ekrany 6,1 cala o rozdzielczości 2532 x 1170 pikseli. I ostatni iPhone 12 Pro Max, który wyróżnia się aż 6,7 calowym wyświetlaczem OLED z rozdzielczością 2778 x 1284 piksele.

bottom of page