• Facebook
  • Instagram - Grey Koło

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zbity ekran, niesprawny dotyk, rozlany wyświetlacz… Komu się to nie przydarzyło chociaż raz? Dziś telefon to nie tylko narzędzie do wykonywania połączeń, to także obecność w social mediach, obsługa kalendarza, maili, robienie zdjęć i wiele innych czynności prywatnych i służbowych. Dlatego też tak ważny jest sprawny smartfon, z którego można korzystać w pełni komfortowo.

Jeżeli potrzebujesz sprawnie wymienić wyświetlacz w swoim iPhonie to zapraszamy do naszego serwisu w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim.

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wielu użytkowników iPhone zwleka z wymianą wyświetlacza, ponieważ nie chce oddawać swojego urządzenia na wiele dni do serwisu. Nie jest to dobra praktyka - przez uszkodzoną szybkę do wnętrza telefonu mogą dostać się zanieczyszczenia, jak kurz i brud. Będzie miało to wpływ na jego działanie, o wiele bardziej negatywne niż nieestetyczny wygląd - może skończyć się naprawdę poważną usterką.

Od tego i wielu innych problemów z iPhonem jesteśmy my - Autoryzowany Serwis Apple. Doświadczeni specjaliści w naszym serwisie do napraw używają wyłącznie najwyższej klasy komponentów. Urządzenie można przynieść do nas osobiście - do siedziby w Szczecinie lub Gorzowie - bądź też wysłać przesyłką kurierską. Działamy szybko i sprawnie, co zdecydowanie skraca czas pobytu urządzeń w naprawie. 

W szybkim czasie realizujemy profesjonalną wymianę wyświetlacza iPhone w przypadku zbitej szybki, niesprawnego dotyku, rozlanego wyświetlacza, pionowych pasów, plam i wielu innych usterek we wszystkich modelach. Oryginalne wyświetlacze dostępne są wyłącznie u Autoryzowanych Dostawców Usług Serwisowych Apple i dzięki temu możemy zagwarantować oryginalność używanych części.

Naprawa wyświetlacza iPhone

Jako Autoryzowany Serwis Apple doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak często wyświetlacze ulegają uszkodzeniom, czy to w wyniku upadku telefonu, zalania czy innego wypadku. Dlatego też na tę usługę oferujemy najatrakcyjniejsze ceny na rynku, dodatkowo naprawione elementy obejmując gwarancją. Nie musisz się martwić długim czasem wykonywania naprawy - działamy sprawnie i na bieżąco realizujemy wszystkie zlecenia. W odróżnieniu od nieautoryzowanych serwisów, posiadamy oryginalne części zamienne prosto od producenta oraz wieloletnie doświadczenie w naprawach urządzeń marki Apple, w tym wszystkich modeli iPhone. 

 

Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie, mailowo, telefonicznie lub osobiście w jednym z naszych punktów: w Szczecinie przy al. Jana Pawła II lub w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. W. Sikorskiego. Wówczas określimy szczegóły naprawy, czas jej trwania i dokładną cenę usługi. Dla osób spoza tych miast istnieje możliwość wysłania do nas urządzenia przesyłką kurierską, wtedy odeślemy naprawionego iPhone tym samym sposobem - dostaniesz swoje urządzenie wprost do domu lub biura. Dzięki temu szybko otrzymasz swojego smartfona, naprawionego i zabezpieczonego przed kolejnymi usterkami. 

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 i 6 Plus

Naprawiamy wyświetlacze w iPhone od modelu 6 wzwyż. Zaprezentowane w 2014 roku iPhone 6 i iPhone 6 Plus występują w trzech kolorach: szarym, złotym i srebrnym. Pierwszy z nich posiada wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1334 x 750 pikseli. Drugi zaś o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6s i 6s Plus

Rok później poznaliśmy dziewiątą generację smartfonów Apple. iPhone 6s i iPhone 6s Plus posiadają analogiczne wyświetlacze jak ich poprzednicy. Została dodana natomiast funkcja 3D Touch, dzięki której urządzenie potrafi rozpoznać siłę nacisku na ekran. 

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

W 2016 roku Apple wypuścił nowego smartfona - iPhone SE, czyli Special Edition. Wyglądał tak, jak iPhone 5s, przy czym zastosowane w nim podzespoły były takie same, jak w modelu 6s. Również wyświetlacz odziedziczył po wersji 5s - przekątna 4 cale, rozdzielczość 1136 x 640 pikseli.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 i 7 Plus

Pół roku po iPhone SE, na konferencji Apple zostały zaprezentowane dwa kolejne modele urządzenia. iPhone 7 z wyświetlaczem 4,7 cala i rozdzielczości 1334 x 750 pikseli oraz iPhone 7 Plus z 5,5 calowym ekranem i rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Oba z powłoką oleofobową, która jest odporna na odciski palców, a także z pikselami dual - domain, które zapewniają widoczność pod szerszym kątem.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 i 8 Plus

Jesienią 2017 roku swoją premierę miały iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Oprócz różnicy w wielkości wyświetlaczy (iPhone 8 - 4,7 cala i rozdzielczość 1334 x 1750 pikseli, iPhone 8 Plus - 5,5 cala, 1920 x 1080 pikseli) łączy je maksymalna jasność 625 nitów, szeroka gama kolorów (P3), 3D Touch, powłoka oleofobowa, display zoom oraz True Tone.

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Wraz z iPhonem 8 i 8 Plus został zaprezentowany iPhone X. Swoją nazwę wziął od 10 rocznicy powstania smartfona Apple. Oprócz zmodyfikowanego wyglądu, dostał nowe funkcje, a także ekran w technologii OLED o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. 

Wymiana wyświetlacza iPhone XR, iPhone XS i XS Max

Zastępcy iPhone X pojawili się na rynku w 2018 roku. iPhone XR w przeciwieństwie do poprzednika nie posiada ekranu OLED - zamiast niego występuje Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 1792 x 828. iPhone XS z kolei został wyposażony w wyświetlacz OLED, jednak nieco mniejszy - o przekątnej 5,8 cala i 2436 x 1125 pikseli. iPhone XS Max jako smartfon z wysokiej półki wyróżnia się 6,46 calowym ekranem OLED o rozdzielczości 2688 x 1242 piksele.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max

iPhone 11 zaprezentowany został w 2019 roku. Zamontowano w nim wyświetlacz LCD Multi - Touch o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 1792 x 828 pikseli, wraz z kontrastem 1400:1. Premiera iPhone 11 Pro miała miejsce w tym samym czasie i został on przedstawiony jako nowy flagowy model firmy Apple. Wyróżnia się spośród poprzednich modeli ekranem OLED Multi - Touch o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli, z dwa razy wyższym kontrastem 2000000:1 i Haptic Touch zamiast 3D Touch. Ma także wyższą jasność wyświetlacza - maksymalnie 800 nitów zamiast dotychczasowych 625. iPhone 11 Pro Max ma jeszcze większy ekran - przekątna wyświetlacza wynosi 6,5 cala przy rozdzielczości 2688 x 1242 piksele.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 mini, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max

W 2020 roku Apple przedstawiło aż cztery wersje najnowszej generacji swojego smartfona. Pierwszą jest iPhone 12 mini z wyświetlaczem Super Retina XDR OLED o przekątnej 5,4 cala i rozdzielczością 2340 x 1080 pikseli. Kolejne iPhone 12 i iPhone 12 Pro, w których zostały zamontowane takie same ekrany 6,1 cala o rozdzielczości 2532 x 1170 pikseli. I ostatni iPhone 12 Pro Max, który wyróżnia się aż 6,7 calowym wyświetlaczem OLED z rozdzielczością 2778 x 1284 piksele.