top of page

Najlepszy wybór do projektowania.

Zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania koncepcjami projektu, profesjonalne narzędzia do wizualizacji, ulepszone zarządzanie projektami oraz otwarta współpraca projektowa w zakresie wielu branż sprawiają, że Archicad 27 jest najlepszym wyborem.

Archicad27_Brochure_PL_str2.jpg

Dołącz do Archiclubu i korzystaj z przywilejów.

Archiclub - nasz program usług i korzyści - maksymalizuje wartość i produktywność, jednocześnie obniżając całkowity koszt oprogramowania poprzez unikalne narzędzia, naukę, wsparcie i usługi. Program obejmuje również aktualizacje oprogramowania. Dowiedz się więcej o Archiclubie.

Szkolenie aktualizacyjne Archicad 27

Graphisoft udostępnia szkolenie online zawierające nagrane filmy i pliki szkoleniowe Archicada, umożliwiające zapoznanie się z Archicadem 27. Materiał jest podzielony na moduły i stanowi kompletny kurs aktualizacyjny, który pomoże zrozumieć i wykorzystać najnowsze udoskonalenia Archicada. Kurs ten zawiera wszystko, co należy wiedzieć o najnowszych rozwiązaniach związanych z Projektowaniem, Wizualizacją, Dokumentacją, Współpracą i nie tylko! Szkolenie jest bezpłatne dla członków Archiclubu. Dowiedz się więcej!

Pozostałe usprawnienia:

 • Projektowanie

Archicad pomaga zespołom projektowym na doskonałą organizację pracy i zachowania płynności pracy na plikach, nawet gdy ich rozmiar i złożoność wciąż rośnie. Dzięki temu mniej czasu trzeba poświęcić na zarządzaniu projektem, a więcej na projektowaniu.

 • Ulepszone zarządzanie Atrybutami

Praca na Archicadzie to oszczędność czasu i minimalizacja ryzyka błędów. Korzystając z Archicada można  skupić się przede wszystkim na projektowaniu - nawet w przypadku dużych i złożonych projektów. Nowa wersja oferuje łatwiejszą i bardziej intuicyjną nawigację oraz zarządzanie Atrybutami poprzez ustrukturyzowaną hierarchię.

 • Szybsza nawigacja po projekcie

Koniec z niekończącym się przewijaniem! Teraz, dzięki nowej funkcji wyszukiwania w nawigatorze, która przyspiesza nawigację w projekcie, szybko i łatwo można znaleźć konkretne elementy.

 • Ulepszone opcje edycji powierzchni

Archicad umożliwia szybsze modelowanie i dokumentację otworów, z mniejszą liczbą obejść. Możliwe jest to dzięki większej kontroli nad powierzchniami otworów i ulepszonym opcjom Wariantów graficznych.

 • Inteligentne tworzenie obiektów

W Archicadzie można tworzyć własną bibliotekę obiektów parametrycznych bez konieczności pisania skryptów! Tworzenie drzwi, okien i innych obiektów parametrycznych jest łatwe dzięki graficznym metodom edycji. Narzędzie Library Part Maker sprawia, że tworzenie obiektów jest bardzo proste.

 • Udoskonalone narzędzia edycji 2D

W oparciu o opinie użytkowników, usprawnienione zostały metody edycji 2D. Dzięki temu Archicad oszczędza czas i pomaga zachować spójność między interakcjami podczas używania Rozciągania radialnego okręgów i elips.

 • Udoskonalona wizualizacja i nowe profesjonalne tekstury

Angażujące, nowoczesne wizualizacje ułatwiają i przyspieszają proces zatwierdzania projektu przez klienta. W Archicadzie można tworzyć efektowne wizualizacje szybko i łatwo dzięki gotowym do użycia profesjonalnym rozwiązaniom, nowoczesnym teksturom i obiektom oraz potężnym aktualizacjom BIMx Desktop Viewer.

 • Ulepszenia BIMcloud oraz przeglądarki BIMx 

Żaden projekt nie jest zbyt duży dla BIMcloud, za sprawą zwiększonej pojemności plików do 100K + plików. Archicad wnosi wiele ulepszeń również do BIMx Desktop Viewer – teraz wuizualizcje będą bardziej realistyczne, a proces Publikacji prostszy, bardziej czytelny. Dostępna też jest  nowa funkcja konfiguracji eksportu tekstur Archicada.

 • Współpraca architekt - konstruktor

Archicad wprowadza ulepszone procesy pracy nad analitycznymi modelami konstrukcji oraz ulepszenia w obszarze użyteczności, aby zapewnić szybszą i płynniejszą współpracę pomiędzy architektami i konstruktorami.

 • Automatyczne generowanie obciążeń na bieżąco.

Szybsza, zautomatyzowana współpraca między architektami i konstruktorami w Archicadzie oszczędza czas i zwiększa dostęp do szczegółowych informacji w modelu fizycznym.

 • Ulepszenia Translatora SAF i eksportu FRILO

Płynna i szybsza wymiana informacji pomiędzy aplikacjami Archicad i Structural Analysis za pomocą jednego kliknięcia sprawia, że architekci i konstruktorzy są zsynchronizowani i trzymają się wyznaczonego celu. Oszczędź czas pracy z nową funkcją bezpośredniego eksportu Archicad - FRILO poprzez jedno kliknięcie.

 • Wsparcie dla wielosegmentowych słupów i belek

Teraz można uzyskać dokładniejsze obliczenia Analizy konstrukcji dzięki wieloprofilowym elementom analitycznym, które lepiej opisują złożone segmenty.

Usprawnienia działania dokumentacji

Dzięki potężnym usprawnieniom w procesie tworzenia dokumentacji Archicad umożliwia szybsze i dokładniejsze tworzenie dokumentacji z mniejszą ilością manualnych obejść.

 • Usprawnione Warianty graficzne

Szybkie tworzenie Wariantów graficznych - Archicad ułatwia wyszukiwanie i dodawanie wielu reguł do kombinacji jednocześnie, bez zbędnego przewijania.

 • Usprawnienia importu PDF

Funkcja ta pozwala oszczędzić czas, poświęcając go mniej na powtarzalne zadania poprzez import wielu stron z pliku PDF jednym kliknięciem.

 • Nowy autotekst dla Szablonu arkusza

W Archicadzie znalazły się nowe autoteksty w szablonach arkuszy. Oszczędzają one czas i redukują błędy oraz umożliwiają szybsze i dokładniejsze tworzenie dokumentacji.

 • Aktualizacje Wymiarowania poziomów

Kolejna oszczędność czasu - tworzenie dokumentacji jest szybkie i łatwe, gdy wykorzystuje się na różne sposoby informacje dostępne już w modelu.

BIMcloud + BIMx

Bezpieczna współpraca w czasie rzeczywistym pomiędzy członkami zespołu projektowego, niezależnie od wielkości projektu, lokalizacji biura, czy szybkości połączeń internetowych.

 

Połącz pracownię projektową z placem budowy dzięki wielokrotnie nagradzanej aplikacji BIMx, najpopularniejszej aplikacji do prezentacjii koordynacji modeli BIM na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android.

Archicad 27 - wymagania:

bottom of page