top of page
Image by Drew Beamer

Kompleksowa oferta dla Twojego biura:

od sprzętu, poprzez oprogramowanie, po szkolenia.

Zapewniamy zestaw szkoleń w zakresie obsługi systemu operacyjnego sprzedawanych urządzeń i ich obsługi oraz oprogramowania przez nas oferowanego. W przypadku zainteresowania wdrożeniem danego produktu w Państwa firmie oferujemy konsultacje oraz analizy przedwdrożeniowe.

Oferujemy pełny zakres obsługi serwisowej oraz wsparcia technicznego oferowanych przez nas rozwiązań. Dotyczy to nie tylko sprzętu ale przede wszystkim zakupionego oprogramowania. Nasi technicy i konsultanci dysponują wysokim poziomem kompetencji w zakresie nie tylko obsługi programu ale również jak najlepszego wykorzystania go w danym środowisku pracy.

iWork

Pakiet biurowy od Apple

512x512bb-85.png

Pakiet programów biurowych iWork firmy Apple dostępny jest bezpłatnie na platformę Mac OS X oraz iOS z każdym nowym urządzeniem.

 

Maqsimum oferuje szkolenia pozwalające na pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu. Szkolenia te wykraczają poza zakres obsługi programów i poszerzają wiedzę na temat sztuki tworzenia sugestywnych prezentacji czy kreowania poprawnie opracowanych dokumentów.

Office

Pakiet biurowy od Microsoft

pngwave.png

Współpraca z klientami pracującymi na PC, partnerami oraz kolegami nie stanowi dla Maka problemu. Możesz używać Microsoft Office dla Mac, a twoje dokumenty będą czytane na PC, podobnie jak Ty będziesz mógł otwierać pliki tam utworzone.

FileMaker

Narzędzie baz danych

pngflow.com.png

Filemaker to wszechplatformowe (Mac OS X, Windows, iOS) narzędzie do obsługi relacyjnych baz danych. W oparciu o jego możliwości tworzymy dedykowane, specyficzne aplikacje dla naszych klientów.

 

W naszym portfolio znaleźć można system obsługi gabinetów lekarskich, radiologicznych, system rozliczeń nośników reklamowych i wiele innych.

bottom of page