• Facebook
  • Instagram - Grey Koło
Image by Trent Erwin

Zarządzaj małym i dużym przedsiębiorstwem.

Firma HansaWorld jest światowym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Jest to wielomodułowy, wieloplatformowy system klasy ERP. Wdrażamy go z powodzeniem od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem HansaWorld. Oferujemy szereg usług związanych z analizą przedwdrożeniową, wdrożeniem i utrzymaniem oprogramowania. Zapewniamy analizę przed wdrożeniową, sprzedaż licencji, wdrożenia i obsługę serwisową dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Dowiedz się więcej o produktach HansaWorld dla Mac OS X, Windows, Linux, iOS i Android.

 

Dzięki szerokiej ofercie produktów do zastosowań biznesowych na Maka, jesteśmy w stanie zaproponować unikalne i kompletne rozwiązania dla różnego rodzaju działalności gospodarczej. 
W wielu przypadkach elastyczność oferty wymaga stworzenia systemu dedykowanego specyficznym potrzebom klienta. Posiadamy w swoim portfolio wiele takich rozwiązań.

iWork

Pakiet biurowy od Apple

Office

Pakiet biurowy od Microsoft

FileMaker

Narzędzie baz danych

Zapewniamy zestaw szkoleń w zakresie obsługi systemu operacyjnego sprzedawanych urządzeń i ich obsługi oraz oprogramowania przez nas oferowanego. W przypadku zainteresowania wdrożeniem danego produktu w Państwa firmie oferujemy konsultacje oraz analizy przedwdrożeniowe.

 

Oferujemy pełny zakres obsługi serwisowej oraz wsparcia technicznego oferowanych przez nas rozwiązań. Dotyczy to nie tylko sprzętu ale przede wszystkim zakupionego oprogramowania. Nasi technicy i konsultanci dysponują wysokim poziomem kompetencji w zakresie nie tylko obsługi programu ale również jak najlepszego wykorzystania go w danym środowisku pracy.