top of page
nikolai-chernichenko-TeZvyJ0N-S0-unsplas

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego serwisu?

Można znaleźć wiele punktów oferujących naprawy sprzętu komputerowego, tabletów i telefonów - w tym również sprzętu Apple. Część tych serwisów informuje klientów o świadczeniu usług napraw sprzętu tej firmy, niektóre posługują się nawet etykietą serwisu autoryzowanego, jednak bez podania źródła swojej autoryzacji.

 

Decyduje to niejednokrotnie nie tylko o niskiej jakości wykonanej usługi, ale również odpowiedzialności, jaką dany serwis bierze za powierzony mu sprzęt.

 

Jest to działanie nieuczciwe, które powoduje wprowadzenie klientów w błąd, o czym wielu z nich przekonuje się dopiero w momencie oddania urządzenia do serwisu autoryzowanego. 

Autoryzowani Dostawcy Usług Serwisowych Apple (AASP - Apple Authorised Service Provider)

są jedynymi podmiotami upoważnionymi oficjalnie przez koncern Apple do realizowania obsługi serwisowej. Wymagania firmy Apple dotyczące procedur serwisowych, wyszkolenia personelu technicznego oraz warunków prowadzenia napraw sprawiają, że od wielu lat jej obsługa serwisowa jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie.

Dlaczego Maqsimum?

Ostateczna decyzja co do miejsca dokonania naprawy zawsze należy do klienta, jednak przed jej dokonaniem warto wziąć pod uwagę następujące fakty:

DSC_2702 (1).jpg

Autoryzowane serwisy mają dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Firma Apple nie udostępnia do sprzedaży części zamiennych do swoich produktów podmiotom nieautoryzowanym.

 

Większość napraw tam prowadzonych odbywa się przy użyciu zamienników niższej jakości lub części używanych. Oczywiście rzutuje to potem na trwałość tak naprawionego urządzenia lub jakość jego działania.

W pełni odpowiadamy za to, co robimy.

 

Powierzony nam do naprawy sprzęt jest ubezpieczony od zniszczenia, kradzieży i innych zdarzeń losowych. Polisa obejmuje również odpowiedzialność cywilną z tytułu prowadzonych prac serwisowych. 

 

Celem wpisanym w misję firmy Maqsimum jest nawiązanie współpracy z naszym Klientem jeszcze przed dokonaniem zakupu. Staramy się zapewnić nie tylko bogaty asortyment oferowanych produktów ale również szeroki wachlarz świadczonych usług pokrywających różne aspekty eksploatacji zakupionych urządzeń. 

Serwis jest dla nas bardzo istotnym elementem naszej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

DSC_4951.jpeg
bottom of page