top of page
Image by Sean Pollock

Zarządzaj małym i dużym przedsiębiorstwem.

Firma HansaWorld jest światowym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Jest to wielomodułowy, wieloplatformowy system klasy ERP.

Wdrażamy go z powodzeniem od 1995 roku.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem HansaWorld. Oferujemy szereg usług związanych

z analizą przedwdrożeniową, wdrożeniem i utrzymaniem oprogramowania.

Zapewniamy analizę przed wdrożeniową, sprzedaż licencji, wdrożenia

i obsługę serwisową dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Hansaworld_logo.png

Standard Biznes - dla mikro- i małych firm

Wieloplatformowość.

 

Standard Biznes działa zarówno na Twoim komputerze Mac, jak i na komputerach z MS Windows. Jest przeznaczony dla firm działających na tzw. pełnej księgowości, jak również tych, które korzystają z Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów.

 

Synchronizacja on-line.

 

Twoja baza danych może być umieszczona w chmurze lub na Twoim komputerze.

HansaWorld została nominowana do nagrody The Cloud Awards w kategorii najlepszego rozwiązania automatyki w chmurze. Rynek usług zlokalizowanych w chmurze gwałtownie się rozwija. Program nagradzania finalistów w zakresie rozwiązań tego typu trwa od siedmiu lat.

Wygodna płatność.

 

Licencjonowanie programu oparte jest na comiesięcznych opłatach subskrypcyjnych, ale takie podstawowe funkcje jak wystawianie faktur sprzedaży i rejestrowanie faktur zakupowych dostępne jest bezpłatnie.

Rozszerzona funkcjonalność.

 

Bardziej wymagający klienci mogą skorzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności, m.in.: CRM, ofertowanie, wiele magazynów, wielowalutowość, automatyczne tworzenie operacji księgowych

i wiele innych.

Standard ERP

HansaWorld ERP - jedyny taki standard na rynku.

Zintegrowany, wielomodułowy system zarządzania.

 

Zarządzaj kontaktami, ofertami, sprzedażą i zakupami, magazynem i rozrachunkami, produkcją i kontraktami. Nie zaniedbasz żadnego Klienta. Niezależnie od branży. W pełnej lub uproszczonej księgowości.

Skalowalny.

Może dzisiaj jesteś w firmie sam. Jutro zatrudnisz kogoś. Za kilka lat otworzysz kolejny oddział. Nie ma znaczenia, jak dużym zarządzasz przedsiębiorstwem. I dzisiaj i jutro możesz wykorzystywać to samo oprogramowanie - Standard ERP. 

Wieloplatformowy.

 

Używasz komputerów Apple. Twoja księgowa PC z Windows. Mobilny handlowiec iPada. Serwisant smartfona z Androidem. To bez znaczenia. Wszyscy spotkacie się w jedym miejscu - w Standard ERP.

Kompletny.

 

Dostarczamy rozwiązanie niewymagające zakupu dodatkowego systemu bazy danych.

Nie masz więc ekstra kosztów.

Wielojęzyczny.

 

Firma jest w Polsce, więc pracujemy po polsku, wg polskich przepisów i generujemy polskie dokumenty. Twój obcojęzyczny wspólnik chce pracować w swoim języku - nie ma sprawy.

Twoje zagraniczne oddziały zatrudniają lokalnych specjalistów - też będą zadowoleni.

Planujesz ekspansję na Chiny? Też mamy dla Ciebie odpowiedni interfejs...

Dostępny on-line.

 

Baza danych może być na Twoim serwerze w Twojej firmie. Ale możesz też powierzyć dane chmurze. Zadbamy o ich bezpieczeństwo. Każdy użytkownik zaloguje się skądkolwiek.

Wystarczy dostęp do internetu.

HansaWorld została nominowana do nagrody The Cloud Awards w kategorii najlepszego rozwiązania automatyki w chmurze. Rynek usług zlokalizowanych w chmurze gwałtownie się rozwija.

Program nagradzania finalistów w zakresie rozwiązań tego typu trwa od siedmiu lat.

Elastyczny.

 

Jeżeli masz specjalne życzenia i potrzeby, możemy dla Ciebie wykonać modyfikacje oprogramowania, zintegrować z innym systemem lub nawet swtorzyć cały nowy moduł. Standard ERP to system otwarty na Twoje indywidualne potrzeby.

Wynajmujesz tylko to, co Ci jest potrzebne.

 

Systemu Standard ERP nie kupujesz. Nie musisz przewidywać, co Ci będzie potrzebne jutro. Możesz uruchomić dzisiaj potrzebną Ci konfigurację i wnieść opłatę subsykrypcyjną tylko za to, czego używasz. Kiedy wzrosną Twoje potrzeby - dodasz użytkowników i dodatkowe moduły.

Kontakt

Zamów ofertę HansaWorld dla siebie

Tematem rozwiązań do zarządzania firmą zajmujemy się kompleksowo. Możemy więc zacząć od analizy Twoich potrzeb. Następnie zaproponujemy rozwiązanie, nie zamykając możliwości jego roszerzenia wraz z ekspansją Twojej firmy. Pomyślimy o platformie sprzętowej - dostarczymy odpowiednie komputery lub tablety Apple, a także innych producentów. Skonfigurujemy serwer, który uruchomimy u Ciebie lub w chmurze. Pomożemy Ci w migracji z dotychczasowego systemu. Przeprowadzimy wdrożenie i szkolenia. Zapewnimy pomoc i konsultacje w zakresie Twoich wymagań i problemów, także tych nietypowych. Zaprojektujemy i przygotujemy zmiany programistyczne czyli dostosujemy system do Twoich potrzeb. Zajmiemy się archiwizacją i zabezpieczeniem danych.

 

Usługi świadczymy zarówno zdalnie jak i lokalnie.

bottom of page