top of page
Image by Kimon Maritz

Czekamy z pomocą.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne naszym klientom, zarówno w kwestii oprogramowania jak i sprzętowej. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, wybierz swoje koło ratunkowe w dziale rozwiązań CAD:

telefon: (+48) 780 187 182

Materiały pomocne w rozwiązaniu Twoich problemów

- Archicad i Artlantis:

Archicad

Pobieranie oprogramowania - aktualne wersje:

Wersja komercyjna Archicada wymaga zalogowania się przy pomocy GraphisoftID).

 

Wersja demo pozwala na wypróbowanie wszystkich funkcjonalności Archicada bez możliwości zapisu projektu, jego eksportu i druku. Wersja edukacyjna pozwala na pełną pracę w Archicadzie, jednak pliki zapisywane są odrębnym od komercyjnej wersji formacie a na wydrukach i wizualizacjach pojawia się informacja, że pochodzą one z wersji edukacyjnej.

Aktywacja licencji programu:

Sterowniki kluczy USB (licencja):

  • Sterownik klucza USB zabezpieczającego program Archicad to program, który pośredniczy w odczycie danych z klucza w momencie startu i pracy programu. Często zdarza się, że wymaga on aktualizacji po upgradzie systemu operacyjnego; jeżeli masz problem z widocznością klucza zabezpieczającego, pobierz i zainstaluj najnowszą wersję sterownika klucza adekwatnie do posiadanego rodzaju klucza (WiBu lub CodeMeter) oraz zainstalowanego systemu operacyjnego.

Aktualizacje:

 

BIMCloud - praca zdalna

 

Używanie starych plików z najnowszym Archicadem:

 

  • Konwerter plików jest wykorzystywany do przekształcania plików starszych wersji Archicada do wersji aktualnej. Konwertery są gotowymi do użytku programami, które po załadowaniu można przenieść do katalogu programów.

Wymagania sprzętowe i systemowe:

 

Baza wiedzy:

 

  • ArchicadWiki to baza wiedzy na temat Archicada i jego współpracy ze sprzętem i oprogramowaniem systemowym. Można tu znaleźć tabele zgodności Archicada z różnymi systemami operacyjnymi, porównanie wersji, wymagania techniczne, filmy omawiające techniki pracy z Archicadem.

Artlantis

Poniżej prezentujemy zestaw niezbędnych linków przydatnych w konfiguracji i obsłudze aplikacji Artlantis:

Najnowsze wersje aplikacji do pobrania + wymagania sprzętowe

Samouczki i tutoriale

Instrukcja aktywacji aplikacji Artlantis

Instrukcja aktywacji licencji sieciowej Artlantis

bottom of page