top of page

śr., 16 mar

|

bezpłatny webinar

Bluebeam Revu - zarządzanie plikami PDF w czasie rzeczywistym

Bluebeam Revu jest programem dającym możliwość analizy dokumentacji w formacie PDF i komunikacji z zespołem w czasie rzeczywistym na tym samym pliku.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

16 mar 2022, 15:30 – 16:30

bezpłatny webinar

O wydarzeniu

Bluebeam Revu - równoczesna praca wielu osób na platformie Bluebeam Studio na dokumentacji w formacie PDF PDF to powszechny format wymiany plików w branży budowlanej. Bluebeam Revu jest programem dającym możliwość analizy dokumentacji w formacie PDF i komunikacji z zespołem w czasie rzeczywistym na tym samym pliku. Bluebeam Revu zwiększa wydajność poprzez spójną i precyzyjną komunikację w czasie rzeczywistym na dokumentacji technicznej (PDF) z inwestorem czy wykonawcą. Zakres szkolenia:

 RÓWNOCZESNA PRACA WIELU OSÓB NA PLATFORMIE BLUEBEAM STUDIO, w tym:

 - Tworzenie sesji projektu, - Przypisywanie dokumentacji do platformy, - Dodawanie członków zespołu z odpowiednimi uprawnieniami, - Ustandaryzowane i spersonalizowane oznaczenia, - Niezależna komunikacja dotycząca konkretnej uwagi wraz z przypisaniem załącznika do uwagi, - Automatyczna wymiana wersji dokumentacji (praca na zawsze aktualnej wersji), - Tablica aktywności członków zespołu (zwiększona kontrola i zapisana historia), - Alerty mailowe do konkretnej osoby, - Raporty mailowe i zestawienia.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page