top of page

Wykorzystaj potencjał Apple - szkolenia Maqsimum w Szczecinie!

Zaktualizowano: 12 lip 2023


Wprowadzamy w świat Apple - niezależnie, czy potrzebujesz utworzyć prezentację na nadchodzący meeting w pracy, czy może Twoja Mama potrzebuje nauczyć się wysłać Tobie e-mail ze swojego nowego iPhone. Mamy od tego ekspertów.


Nauczymy Cię podstawowej obsługi MacBooka, iPada, iPhone czy Apple Watch tak, aby posługiwanie się tym sprzętem było dla Ciebie intuicyjne i przyjemne.


Kupując sprzęt w Maqsimum, cenę każdego szkolenia możesz obniżyć aż do 50% dzięki punktom MaqSejf uzyskanym przy zakupie.Szkolenia z podstaw obsługi Apple iOS / macOS w SzczecinieZaznajomimy Cię z interfejsem systemu, obsługą Findera i podstawami zarządzania plikami, komunikacją (Mail, Wiadomości), podstawowymi aplikacjami (Safari, TextEdit, Notatki, Wiadomości, Kalendarz, Książki, Zdjęcia) i backupem danych.

Nie potrzebujesz Office'a - pakiet biurowy Apple iWork

Status Apple iWork Maqsimum
Maqsimum posiada status certyfikacji Apple iWork

Nie musisz płacić za Microsoft Office - Mac to potrafi po wyjęciu z pudełka. Każdy nowy komputer oraz telefon Apple zapewnia dostęp do pakietu iWork bezpłatnie!


Z łatwością edytuj dokumenty. Twórz inspirujące prezentacje. Zapanuj nad arkuszami danych. To wszystko oferuje pakiet aplikacji Apple iWork, dostępny bezpłatnie z Twoim urządzeniem. Z nami nauczysz się jego obsługi!Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach Apple w Szczecinie!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page