top of page

Kompetentne wsparcie Apple w Szczecinie


W Maqsimum jesteśmy do usług - niezależnie, czy jesteś świeżo upieczonym użytkownikiem sprzętu marki Apple, czy korzystasz z niego od dawna.


Od ponad 30 lat dokładamy starań, aby nasza oferta obejmowała możliwie największy zakres obsługi związanej z Apple: doradzimy Tobie najlepszy wybór sprzętu dla Twoich potrzeb jako Autoryzowany Sprzedawca Apple, skonfigurujemy dla Ciebie urządzenia, nauczymy Cię, jak z nich korzystać w codziennym użytkowaniu, a także jak używać aplikacji do tworzenia treści. Zapewnimy Ci też kompetentne wsparcie techniczne oraz serwisowe na miejscu oraz wysyłkowo dzięki naszemu Autoryzowanemu Serwisowi Apple w Szczecinie.


Kupując sprzęt w Maqsimum, cenę powyższych usług możesz obniżyć aż do 50% dzięki punktom MaqSejf uzyskanym przy zakupie.
Autoryzowany Sprzedawca i Serwis Apple w SzczecinieJako Autoryzowany Sprzedawca Apple prowadzimy salon sprzedaży w Szczecinie oraz sklep internetowy. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą Ci w doborze optymalnego sprzętu. Oferujemy wachlarz opcji finansowania Twoich zakupów - raty, płatność odroczoną, leasing a od niedawna także wynajem.


Oferujemy także pomoc w konfiguracji nowo zakupionego sprzętu, wsparcie techniczne w obsłudze oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne z użyciem wyłącznie oryginalnych części w ramach naszego Autoryzowanego Serwisu Apple.

Wykorzystaj potencjał Twoich urządzeń Apple dzięki szkoleniom tematycznym

Opanuj obsługę systemu macOS / iOS. Z łatwością edytuj dokumenty. Twórz inspirujące prezentacje. Zapanuj nad arkuszami danych. To wszystko oferuje pakiet aplikacji Apple iWork, dostępny bezpłatnie z Twoim urządzeniem. Nauczymy Cię jego obsługi - sprawdź szkolenia dostępne w Maqsimum i zarejestruj się.


Zapraszamy!

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page