Pełnoprawne narzędzie BIM w atrakcyjnej cenie.

Start Edition to profesjonalne rozwiązanie BIM oferujące kluczowe funkcje niezbędne dla mniejszych pracowni. Będziesz cieszyć się pełną mocą usprawnionego przepływu dokumentacji BIM opartej na 

programie Archicad 25, co pozwoli na utrzymanie modelu w pełnej funkcjonalności aż do końca fazy tworzenia dokumentacji projektowej - utrzymując kreatywny proces projektowania z możliwie najmniejszymi zakłóceniami. 

Skorzystaj z całej gamy funkcji i korzyści Archicada poprzez aktualizację do pełnej wersji w dowolnym momencie i kontynuuj pracę nad swoimi wcześniej rozpoczętymi projektami.

Nowe funkcjonalności Archicada Start Edition: 

Nowe narzędzia modelowania

 

Zaawanowane narzędzia Kolumn i Belek pozwalają na szybsze i dokładniejsze modelowanie detali konstrukcyjnych. Mamy do dyspozycji funkcje łatwego tworzenia zagłębień, otworów i nisz a następnie eksportu i współdzielenia w formacie IFC w celu dalszej ich analizy.

Zwiększona wydajność

Zoptymalizowana wydajność, mniejsze wielkości plików roboczych oraz szybsze otwieranie projektów czynią ARCHICADa START Edition 2021 sprawniejszym niż kiedykolwiek do tej pory.

Możesz teraz przełączać się pomiędzy zakładkami, otwierać wiele projektów jednocześnie i szybko modyfikować model budynku we wszystkich widokach.

 

Lepsza produktywność

 

Wzrost wydajności za sprawą nowego okna startowego i Centrum Działań pozawlającego na szybkie ustawienie pracy. Dzięki temu praca jest płynniejsza zarówno pod względem projektowym jak i przeglądu i przeszukiwania dokumentacji.

 

Ulepszenia dokumentacji i bibliotek elementów

 

ARCHICAD STAR(T) Edition 2021 przynosi wiele udogodnień wykorzystywanych podczas tworzenia dokumentacji: formatowanie tekstu w skryptach GDL, ponowne powiązanie już wstawionych etykiet, opcje bezpieczeństwa dla plików PDF, możliwość tworzenia własnych etykiet graficznych to tylko niektóre z wielu nowości ostatniej wersji programu.

Wymagania sprzętowe wersji 2022

AC25 - wymagania.png

Pełna lista rekomendowanych kart graficznych dla Archicada: http://www.graphisoft.com/videocards